David Lisal

Vzdělání
1996 – 2002 University Bayreuth Germany

Po dokončení studií na Univerzitě v Bayreuthu v Německu se specializací na ekonomii a sport začal David svojí kariéru jako account manažer u druhého největšího portálu v ČR v internetově – reklamním byznyse. Přes multinacionální společnost a pozice v České republice a v Maďarsku se zodpovědností manažmentu portfolia nemovitostí a business development se David dostal do telekomunikačního byznysu, kde je dnes čtvrtým rokem zodpovědný za sales a business development v oblasti SIM karet, software a řešení pro střední Evropu a území bývalé Jugoslávie u Oberthur Technologies.

Vedle zvyšování podílu na trhu SIM karet a OTA řešení v regionu patří k největším referenčním a úspěchům projekty jako Mobile to Fix Convergence a WPKI, které se řadí mezi první implementace svého druhu jak v regionu tak na světě.
V současné době sa David věnuje především rozvoji byznysu v oblasti NFC, WPKI a možností využití své znalosti jak v telekomunikacích tak na reklamním trhu k rozvoji mobilní reklamy.Profesní aktivity:
2008 - Sales Manager – Oberthur Technologies
2006 – 2007 Account Manager - Oberthur Card Systems
2004 – 2005 Property and Business Development Manager - Knight Frank
2003 – 2004 Account Manager NetCentrum Czech Republic

Zpet