Pořadatel

Hlavním cílem společnosti OKsystem s.r.o. je zaměřene na poskytování softwarových řešení včetně dodávek technologií a služeb, mezi něž patří také konzultace, autorizovaná školení výpočetní techniky, kurzy akreditované pro školy a testování znalostí IT profesionálů.

OKsystem je česká společnost, která působí na trhu v oboru informačních technologií od roku 1990. Dodává software, technologie i služby a je řešitelem a poskytovatelem rozsáhlých aplikačních programových systémů s vícevrstvou architekturou a architekturou klient/server pro internet a intranet.

Orientace na zákazníka

Naším cílem je všestranně podporovat u našich zákazníků účelné zavádění a efektivní uplatňování moderních informačních technologií.

Vývoj informačních systémů na zakázku

Poskytujeme služby komplexního návrhu a vývoje aplikačního programového vybavení, implementací a služeb systémové integrace. Klademe důraz na bezpečnost informačních technologií a využíváme přitom moderní kryptografické prostředky, PKI a čipové karty. Podporujeme naše zákazníky rovněž školením uživatelů výpočetní techniky, včetně testování znalostí IT profesionálů.

Dodávky společnosti OKsystem od světových partnerů

Poskytujeme licence a dodáváme technologie od předních světových výrobců, včetně databází, aplikačních serverů, vývojových nástrojů a čipových karet.

Zakázky pro veřejnou správu

Zvláštní pozornost věnujeme veřejné správě, kde mohou informační systémy přinášet na základě promyšleného postupu kvalitnější služby, demokratický a nediskriminující přístup k informacím, rozvoj znalostí a postupné zvyšování komfortu pro klienty - obyvatele a podnikatelské subjekty. Významně se podílíme na zakázkovém vývoji a dodávkách informačních systémů pro Ministerstvo práce a sociálních věcí.

Certifikace ISO 9001:2000

Společnost OKsystem získala certifikaci systému jakosti ISO již v roce 1999. Certifikaci ISO 9001:2000 dodnes udržuje.Více informací o společnosti naleznete na www.oksystem.cz


oksystem